26 Eylül 2014 Cuma

Zombie City Defense v1.1.2 Android APK Full Son Sürüm indir

Oyun Açıklaması

Lav silahları, av tüfeği, makineli tüfek veya tank, topçu ve hatta birden fazla roketatar kullanın.Geleceğin gerçek bir askeri komutan olarak kendinizi hissedin. Bu şimdiye kadar karşılaştığım en büyük tehdit gelen insanlığı kurtarmak!

Özellikler:
Uniqe holografik bakış.
Hayatta kalmak için Yükseltme birimleri.
RTS ve Kule Savunma tarz karıştırın.
3 zorluk seviyesi ve sonsuz modu.


Okullar, sanayi bölgeleri ve şehir merkezine detaylı şehirler.
Düşman ordularını hedefinize ulaşmasını durdurmak için.
Piyade ve araçların bir sürü seçti. Zombi vs topçu desteği ile Tankları? Bunu deneyebilirsiniz!
Farklı oyun stilleri ile farklı haritalar.
Sizin taktikleri savaştan önce seçtiğiniz birim kümesine bağlıdır.
Bu oyun Savunma / RTS türlerini kule için yeni bir yaklaşım sağlar. Zombi bir ordu sizin temel yakalamak için çalışır iken ana hedefi bir şehir tutmaktır. Hızlı genişleme deneyebilirsiniz, ancak düzgün savunmak, ya da sınırlı toprakları tutmak için denemek mümkün olmayacaktır böylece o güçler çok strech olabilir, ama bir hafta ya da öylesine kaynakları sıkıntısı karşı karşıya olacak. Ayrıca, herhangi bir harita kullanmak çok daha fazla taktik manevralar vardır. Ayrıca oyun stili seçtiğiniz olacak hangi birimler yüksek oranda bağımlı olacaktır. Sen yaygın, diğer yandan, muharebe piyade kullanarak barikat binaların kapatmak için sopa deneyebilirsiniz, onlar yaklaşım daha önce düşmanları öldürmek için topçu kullanabilirsiniz ya da.

Yıl 2053. Bilinmeyen biyo-silah laboratuarları kaçtı ve şimdi o deli iğrençlikleri içine nüfusun% 86 açık olduğunu. Sadece Demir Kolordusu olarak bilinen gizli bir askeri grup, bu tehdide bir son koyabilirsiniz.

Not:
Eğer herhangi bir hata, sorun, denge veya dilbilgisi konuları bulabilirsiniz varsa, bize bildirmek için çekinmeyin. Bu bizim için çok önemli ve biz en kısa sürede düzeltmek serbest bırakmak için çalışacağız.

Bu sürümde neler bulunuyor: (Güncelleme: 5 Eylül 2014)
, Almanca, Korece ve Rusça lokalizasyonları
Denge gelişmeler
kararlılık geliştirmeleri
Düzeltilen Hatalar
Gerekli Android O / S: 4.0 +

Rar Şifresi fullindir.coHiç yorum yok :

Yorum Gönder